Iwona Rostkowska
O mnie Rysunki Koci swiat Ksiazki Wiersze Piosenki Sklepik Kontakt

Osoby zainteresowane zamówieniem rysunków lub reprodukcji istniejących, ilustracji czy grafiki użytkowej (kalendarze, pocztówki, okładki płyt CD itp.), książek czy kubków proszę o kontakt mailowy.

New! Plakaty z rysunkiem przedstawiającym Marilyn Monroe. Napisz, zapytaj się ;)

Przykładowe kubki i filiżanki dla miłośników kotów, psów, Marilyn Monroe... Napisz, zapytaj się ;)

Kubki: całe białe i biało-czarne 40PLN oraz całe czarne 45PLN (przy odbiorze osobistym).

Filiżanki: 40PLN (przy odbiorze osobistym).

Koszty przesyłki poleconej Pocztą Polską: ekonomiczna 13PLN, priorytetowa 15PLN, pobraniowa 20PLN.
W przypadku większego zamówienia cena i koszty wysyłki kalkulowane są każdorazowo.

Reprodukcje drukowane na zamówienie całych rysunków lub ich fragmentów - szczegóły (wielkość, kolor i rodzaj passe-partout, ramki) do uzgodnienia.

Koronczarka

Spis utworów na płycie Koronczarka (teksty Iwona Rostkowska, muzyka i wykonanie Marta Śliwa):

1. Czekanie
2. Bajka
3. Przebudzenie
4. Pusty pejzaż
5. Jaka ja się zła zrobiłam
6. Na moją obojętność
7. Co ja bym chciała, abyś zrobił Panie
8. O tym, co się nigdy nie spełni
9. Modlitwa
10. Odbicie
11. Koronczarka
12. Romeo i Czarna Julka

- kompletny zestaw, w skład którego wchodzą płyta CD oraz teksty piosenek wraz z ilustracjami: cena 45PLN w przypadku odbioru osobistego, 60PLN przy wpłacie na konto przesyłką poleconą, 65PLN przesyłką pobraniową.
- sama płyta CD: cena 20PLN w przypadku odbioru osobistego, 35PLN przy wpłacie na konto przesyłką poleconą, 40PLN przesyłką pobraniową.

Czas aniołów

Zbiór trzech opowiadań (ukazał się w 2012 r.), w których motywem wspólnym jest anioł, pojawiający się za każdym razem w innej roli - metaforycznie, metafizycznie i potocznie, zwyczajnie. Opowiadane historie odwołują się do trzech uniwersalnych wartości: wolności, miłości i braterstwa. "Zofia", "Ewa" i "Anka" - każdej z opowieści tryptyku patronuje obraz.

- książka w wersji papierowej w cenie 35PLN w przypadku odbioru osobistego, 50PLN przy wpłacie na konto przesyłką poleconą, 55PLN przesyłką pobraniową.

 

Orris

Powieść wydana w 2007 roku i na prośbę czytelników ponownie w 2009 i 2018. III wydanie jeszcze cieplutkie ;) Rzecz dzieje się w Paryżu, a właściwie w Legnicy….

- książka w wersji papierowej w cenie 40PLN w przypadku odbioru osobistego, 55PLN przy wpłacie na konto przesyłką poleconą, 60PLN przesyłką pobraniową.

Skąd się w kocie bierze mruczenie?

To wybór siedemnastu wierszy o kotach, które są zapisem moich spostrzeżeń, czasem z przymrużeniem oka, czasem bardzo serio. Historie kocich bohaterów to najczęściej historie moich własnych kotów lub kotów z sąsiedztwa.

- książka w wersji papierowej w cenie 20PLN w przypadku odbioru osobistego, 30PLN przy wpłacie na konto przesyłką poleconą, 40PLN przesyłką pobraniową.

 

©2013 Copyright :: Zastrzeżenia prawne :: Podziękowania :: Mapa strony